01.07. 18:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Muzikantské žně Frýdek-Místek/CZ
02.07. 18:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Top Roof Fest Karlovy Vary/CZ https://www.facebook.com/events/653155655682355
06.07. 21:00 TERNE ČHAVE Khamoro, benefice pro Ukrajinské Romy Praha
10.07. 17:00 POSSESSED BY PAUL JAMES /US Mighty Sounds Tábor/CZ https://www.facebook.com/events/2378201645597328
10.07. 18:00 LEGENDARY SHACK SHAKERS /US Mighty Sounds Tábor/CZ https://www.facebook.com/events/2378201645597328
22.07. 18:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Colour Meeting Polička/CZ https://www.facebook.com/events/260900788871071 https://www.smsticket.cz/vstupenky/27163-colour-meeting-2022
22.07. 22:00 ALEX HENRY FOSTER /CAN Colour Meeting Polička/CZ https://www.facebook.com/events/260900788871071 www.smsticket.cz/vstupenky/27163-colour-meeting-2022
23.07. 20:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Podivný Baron Púchov/SK
23.07. 22:00 SARATHY KORWAR /UK Colour Meeting Polička/CZ https://www.facebook.com/events/260900788871071 www.smsticket.cz/vstupenky/27163-colour-meeting-2022
23.07. 23:00 THRAX PUNKS /GR Colour Meeting Polička/CZ https://www.facebook.com/events/260900788871071 https://www.smsticket.cz/vstupenky/27163-colour-meeting-2022
29.07. 22:00 TERRA PROFONDA /HU Šramlfest Znojmo/CZ
29.07. 22:00 TERNE ČHAVE Váza Fest Nové Město na Moravě/CZ
29.07. 23:00 YE VAGABONDS /IRL Valašské letokruhy Zděchov /CZ
30.07. 19:00 TERRA PROFONDA /HU Valašské letokruhy Zděchov /CZ
30.07. 19:00 YE VAGABONDS /IRL Folkové prázdniny Náměšť nad Oslavou/CZ
30.07. 21:30 MY BABY /NL-NZ Šramlfest Znojmo https://www.facebook.com/events/1193224348106864 pass.nfctron.com/event/na-vecnosti-z-s/sramlfest_2022/tickets
30.07. 22:00 TERNE ČHAVE Jazz Dock Praha/CZ
05.08. 18:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Povaleč Valeč/CZ
05.08. 23:00 TERNE ČHAVE Ladná Čeladná Čeladná/CZ https://ladnaceladna.enigoo.cz/app/tickets/events
06.08. 19:30 RHYECE O'NEILL BAND Nostalgická myš Šemanovice
06.08. 21:30 FRANKIE & THE DEADBEATS Pro Fest Country Prostějov
10.08. 20:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Stalin Letná Praha
13.08. 20:00 DAVID POMAHAČ Rujnafest Ledeč nad Sázavou
20.08. 22:00 DUBIOZA KOLEKTIV /BIH Brod 1995 Český Brod/CZ https://www.facebook.com/events/526303518659417 www.goout.net/cs/listky/brod-1995/casj
27.08. 17:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Craft Beer Fest
27.08. 22:00 DUBIOZA KOLEKTIV /BIH Uprising Festival Bratislava/SK https://www.facebook.com/events/358935921618224
02.09. 16:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Slavnost piva Písek
03.09. 13:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Dočesná Žatec
10.09. 16:00 DŽAMBO AGUŠEVI ORCHESTRA /MK Městská slavnost Nový Jičín
13.09. 20:00 ANDREW COMBS /US Café V lese/Earth Music Concerts Praha https://www.earthmusic.eu/cs/em-concerts-cz/
16.09. 00:00 CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS /AUS Sokolovna Klučov u Kolína/CZ
17.09. 22:00 CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS /AUS Festival Křídla Nové Město na Mor./CZ
18.09. 16:00 CASH SAVAGE & THE LAST DRINKS /AUS Na krídlach anjelov Žiar nad Hronom/SK
24.09. 17:00 TERNE ČHAVE Svatováclavské slavnosti Rudník (Trutnov)
24.09. 20:00 FRANKIE & THE DEADBEATS Falcon Klatovy
02.10. 20:00 MCGOLDRICK MCCUSKER & DOYLE /UK Café V lese/Earth Music Concerts Praha https://www.facebook.com/events/405920231095946 goout.net/cs/michael-mcgoldrick-and-john-mccusker-and-john-doyle+dalsi/szkuntq
19.11. 21:30 DUBIOZA KOLEKTIV /BIH One Love Music Fest Wroclaw/PL https://www.facebook.com/events/630999591523672